Повернення товару

Ви маєте право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його доставки Вам. Для цього Вам необхідно повідомити про таке бажання нас у будь-який для вас зручний метод.Телефонний дзвінок на номер 0931953376, написати нам на емейл або у будь-яку зручну соціальну мережу.

Умови повернення

Продукти харчування можливо повернути (обміняти) тільки у випадку, якщо вони виявились неналежної якості, в тому числі, але не виключно, якщо їх зовнішній вигляд не відповідає необхідному, порушені терміни придатності, а також є органолептичні зауваження (на що необхідний експертний висновок).

За умови ж якщо продовольчий товар є належної якості, то відповідно до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994№172 «ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)» він не підлягає поверненню чи обміну.

Перевірка комплектності, кількості та відсутності дефектів в товарі проводиться в момент його передачі Вам безпосередньо під час доставки. Тому просимо Вас під час отримання товару ретельно та уважно перевіряти комплектацію доставленого замовлення, строки придатності та відсутність зовнішніх пошкоджень упаковки. Якщо зауважень немає – Ви підписуєте документ про передачу Вам товару. Претензії стосовно зовнішнього вигляду та механічних пошкоджень приймаються тільки в момент доставки.

Ми просимо Вас звернути увагу на те, що обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у користуванні та не має слідів використання. Повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, маркування виробника, цінники, бирки тощо. Ми цінуємо Вас, наших клієнтів, тому завжди йдемо Вам назустріч при вирішенні спірних чи суперечливих ситуацій.

Повернення коштів

Під час повернення коштів розрахунок з Вами проводиться виходячи з вартості товару на час його купівлі за мінусом вартості доставки, якщо така була нарахована у замовленні.

Повернення коштів у разі сплати за товар готівкою можливий в день повернення товару.

Якщо оплата за товар здійснювалась Вами у безготівковій формі, то повернення коштів відбувається також у безготівковій формі через установу банку.